Студентки юридичного факультету взяли участь у семінарі «Як підвищити прозорість міст»

25-26 вересня 2017 року студентки другого курсу юридичного факультету Ірина Томашик та Анна Миронюк під керівництвом викладача кафедри публічного права Ковбаса Ігоря Васильовича взяли участь у семінарі в місті Львові щодо підвищення прозорості міст шляхом  активного використання інформаційних ресурсів та покращення кадрової політики. На захід були запрошені: представники громадських неурядових організацій, активісти у громадах та журналісти.

Програма даного тренінгу складалася із лекцій :

• Словацький досвід боротьби з корупцією в муніципалітетах.
  • Найкращі практики та типові проблеми в сфері закупівель в Україні.
  • Як досягти прозорості в сфері соціальних послуг та житлової політики?
  • Механізм забезпечення ефективної роботи комунальних підприємств в контексті прозорості та зрозумілості для громадян.
  • Прозора кадрова політика та подолання конфлікту інтересів. Вплив нового антикорупційного законодавства на роботу службовців та місцевих депутатів.
  • Як залучити громаду в бюджетний процес. Гендерна орієнтованість, бюджет участі, пооб’єктне оприлюднення, регламенти та інші найкращі практики в бюджетному процесі.

Навчальні сесії проводили: Дмитро Якимчук (аналітик Transparency International Україна), Михайло Невдаха (тренер Transparency International Україна), Володимир Феськов (експерт Інституту політичної освіти), Микола Орлов (експерт партнерства «За прозорі бюджети»).

Захід організовувало українське відділення  міжнародної громадської організації по боротьбі з корупцією та дослідженні питань корупції у світі Transparency International Україна.