Студенти та викладачі юридичного факультету відвідали Центр надання адміністративних послуг

2-го жовтня 2017 р. студенти факультету в рамках вивчення спецкурсу вільного вибору «Публічно-правові реєстраційні процедури» та діяльності юридичної клініки юридичного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича разом з асистентами кафедри публічного права Лідією Нестеренко, Іриною Романюк та Мариною Федорчук відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради. Студенти мали змогу пересвідчитися в компетентності та приязності працівників центру та належних умовах праці адміністраторів. Центр облаштований з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями, має зручну та затишну кімнату матері і дитини

Керівник центру, Петро Степанович Луців, ознайомив студентів з основними завданнями та функціями ЦНАПу.

Завданнями Центру є:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Перелік адміністративних послуг, що надаються Центром постійно розширюється, що пов’язано з процесами децентралізації, і відповідно передачею більшої кількості повноважень органам місцевого самоврядування. В сфері реєстраційної діяльності, зокрема, адміністратори центру надають консультації та приймають документи для реєстрації речових прав на нерухоме майно; юридичних осіб та фізичних осіб суб’єктів підприємницької діяльності; земельних ділянок; друкованих засобів масової інформації та громадських формувань; ведуть реєстр територіальної громади м. Чернівців та ін.

На кожну послугу згідно вимог Закону України «Про адміністративні послуги» розроблено інформаційні і технологічні картки. При зверненні до Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради працює система електронної черги, талон на обслуговування можна отримати у приміщенні ЦНАПу.

В кінці зустрічі обговорили можливість проходження навчальної практики на базі Центру надання адміністративних послуг студентами факультету.