Відбулося засідання наукового гуртка із “Адміністративного права”

31 жовтня 2017 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося чергове засідання наукового гуртка з «Адміністративного права». В ньому взяли участь студенти 2 –  6 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету.

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів, а саме:

• Мацьоцький Олександр ознайомив присутніх із темою «Витоки науки камералістики»;
  • Івасишина Оксана розкрила зміст теми «Генезис становлення інституту ДСА в Україні»;
  • Чура Олеся ознайомила учасників гуртка з темою «Адміністративно-правове регулювання доступності освіти для осіб з обмеженими можливостями»;
  • Бамбуляк Антон охарактеризував тему «Принцип «верховенства права» при застосуванні адміністративного примусу»;
  • Островська Марина ознайомила слухачів з темою «Протидія корупції у системі публічного управління регіональним розвитком».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні представлених доповідей, що свідчить про їх ґрунтовність та жвавий інтерес студентів до важливих питань, які виникають під час вивчення курсу «Адміністративного права».