ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «ПРАВА ЛЮДИНИ та ПУБЛІЧНЕ ВРЯДУВАННЯ»

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Запрошуємо Вас взяти участь Всеукраїнському форумі «Права людини та публічне врядування», присвяченому особливостям процедури реалізації та захисту прав, свобод людини в сфері публічного врядування.

Метою форуму є обговорення актуальних проблем процедури реалізації та захисту прав, свобод людини у взаємовідносинах із суб’єктами публічної адміністрації.

Форум відбудеться 15 березня 2018 року у приміщенні юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича (вул. Університетська, 19).

Робота форуму відбуватиметься у наступних секціях:

• реалізація прав та свобод людини органами публічної адміністрації;
  • судовий та позасудовий захист прав, свобод людини.

За підсумками роботи форуму буде видано збірник тез доповідей та розміщено на сайті кафедри публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Завантажити інформаційний лист про форум можна тут.