Відбувся VII Табір з навчання громадської діяльності Ліги студентів АПУ

22 – 25 вересня 2016 року в м. Києві було проведено один з наймасштабніших і найважливіших заходів Ліги студентів АПУ – VII Табір з навчання громадської діяльності Ліги студентів АПУ. На цьому заході були присутні й наші студенти: Людмила Редутова, Аліна Цицюра, Михайло Матлах та Мар’яна Антоняк.

Перший день заходу проходив у форматі Career Day в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка й складався з виступів провідних професіоналів юридичного ринку.

Оксана Головко-Гавришева, керівник Магістерської програми з прав людини Українського католицького університету, розповіла про перші успіхи програми, її переваги для студентів та майбутні потужні перспективи реформи освіти.

Дмитро Гадомський, СЕО Axon Partners, на яскравих прикладах порівняв ієрархічну структуру управління та agile-підхід до керівництва та ведення проектів у сфері юридичного бізнесу, розкрив особливості та недоліки моделі «waterfall», відзначив, як може розвиватися юридична фірма в умовах кризи та які наслідки вибору неправильної стратегії розвитку компанії.

Валентин Загарія, керуючий партнер АО «Spenser & Kauffmann», висвітлив тенденції розвитку юридичного ринку України, окреслив сучасні вимоги до молодих правників, які тільки починають свій шлях в суворому юридичному бізнесі, презентував основні досягнення, значення назви компанії та плани на майбутнє й зауважив про важливість досвіду громадської діяльності, зокрема в Лізі студентів АПУ, та знання іноземних мов для потенційних кандидатів у стажери.

Ксенія Проконова, молодший партнер АО «Юскутум» та Наталія Ульянова, керуючий партнер ЮГ «ICF», дискутували про особливості жіночого стилю в управлінні юридичним бізнесом, гендерну політику в практичній діяльності правника й вдале поєднання кар’єри й сім’ї та надавали щирі відповіді на запитання присутніх.

Марія Кошутська, PR-менеджер КПМГ в Україні, та Вікторія Єсауленко, Директор по маркетингу в ЮФ «Asters», розкрили секрети вдалого застосування PR-механізмів для правильного позиціонування та підтримки бренду, виокремили основні недоліки та ризики роботи юридичних фірм й збереження репутації в рамках PR та маркетингу, підкріпивши виступ практичними прикладами.

Володимир Павленко, керівник судової практики КПМГ в Україні, сформулював основні сфери відповідальності лідера в командній роботі та дав відповіді на багато питань з аудиторії, зокрема на основне: хто такий лідер?

Ваче Давтян, керівник Школи розвитку лідерів «LeaderWay», завершив перший день, підкріпивши попередню тему порадами щодо внутрішнього лідерства, самоконтролю, сили волі, щастя та розстановки цілей.

Другий день заходу відкрила Юлія Патій, Голова Ліги студентів АПУ 2011-2012 н.р., молодший партнер й керівник департаменту з лідерства АО «AVER LEX», відзначивши основні компоненти становлення успішної особистості, й на власному досвіді мотивувала присутніх до невпинного шляху до мрій. Юлія Азаріна, Координатор Східноукраїнського регіону 2014-2015 н.р., юрист ЮФ «єПраво», розповіла про правила корпоративної етики, її принципи й систему цінностей в діяльності громадської організації.

Андрій Білецький, Координатор Південноукраїнського регіону 2015-2016 н.р., поділився практичними інструкціями успішного проведення заходів, роботи осередку на локальному та всеукраїнському рівні й розвитку основних напрямків. Микола Кожухаренко, Голова Одеського осередку 2013-2014 н.р., й Вікторія Демянчук, Координатор Південноукраїнського регіону 2014-2015 н.р., HR-director «Alfa Parfum», доповнили розглянуту тему питаннями командобудування в осередку, набору активу, результативного тімбілдінгу й відповідальності лідера.

Анна Глущенко й Анна Колівошко, Голови Ліги студентів АПУ в 2013-2014 н.р. й 2014-2015 н.р. відповідно, визначили правила ефективного фандрейзингу та співпраці з партнерами. Ірина Павленко презентувала основні етапи та вимоги в процесі підготовки всеукраїнських заходів. Завершила день Вікторія Гурська, PR-менеджер Ліги студентів АПУ 2015-2016 н.р., менеджер PR проектів АО «Aver Lex», зосередившись на стратегії побудови бренду організації.

Третій день розпочався з виступу Євгена Бессарабова, керуючого партнера PSA Consulting & Management Systems на тему вимог до додаткових компетенцій, знань та вмінь юристів у сучасному юридичному бізнесі. Оксана Тюпа, генеральний секретар JCI Ukraine, надала змістовні практичні поради роботи у сфері фандрейзингу, знаходження контакту з потенційним партнером чи клієнтом й вміння продати себе та свої ідеї.

Ігор Покотило, адвокат і психолог, розкрив секрети ведення спорів, а Владислав Глушко, Медіа-менеджер Ліги студентів АПУ 2014-2016 рр. визначив важливість застосування нестандартних медіа-інструментів для успішності проектів.

Іван Омелян, Керівник Відкритого університету реформ, провів нестандартне моделювання командної роботи, відзначивши роль лідера та вплив його особистих якостей на результати команди. Надзвичайно мотивуючим виступом про історію й цінності Ліги завершила захід Анастасія Глущенко, Голова Ліги студентів АПУ 2015-2016 н.р., Менеджер з маркетингу АО «Spenser & Kauffmann».

Наші студенти є активістами та зокрема, членами ради Чернівецького осередку Ліги студентів АПУ. Після таких заходів сподіваємося на їх мотивацію працювати та розвивати наше місто, наших студентів, наш факультет та університет.

За матеріалами сайту Асоціації правників України