Оголошення: П’ята Всеукраїнська школа з фінансового права

Якщо в тебе ще є сумніви щодо своєї участі у V Всеукраїнській школі з фінансового права, яка проводитиметься 19-20 листопада в Чернівцях, то ці 10 причин остаточно розвіють їх:

emoji-100041. Унікальність тематики
Фінансове право – це надзвичайно перспективна сфера права та юридичного бізнесу. Тому якщо ти обрав саме її як свою спеціалізацію чи, навпаки, тільки здогадуєшся «що воно таке», то гайда до нас. Наш захід дасть відповідь набагато питань та подарує не забутні враження!
emoji-100042. Спікерський склад
Спікерами заходи виступлять провідні юристи-практики галузі з Києва та Чернівців, а саме: Богдан Дучак (AXON Partners, Київ), Андрій Гвоздецький (Spenser&Kauffmann), Світлана Мороз (Освітній простір «Exemplum»/Консалтингова компанія «Dictum», Київ), Валентина Софяк (Адвокатське бюро «Софяк і партнери», Чернівці), Віталій Павлик (Che Lawyers, Чернівці) та інші.
emoji-100043. Актуальність тем виступів
Теми, що складають програму заходу, присвячені таким питанням як: функціонування фінасових/податкових систем, розвиток бартерної системи розрахунків, питання функціонування тіньової фінансової системи, міжнародне правове регулювання податкових систем тощо.
emoji-100044. Місце проведення
Місце проведення виступають зали одного з найкрасивіших університетів України та Східної Європи – Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Головний корпус якого, відомий ще іншою історичною назвою як Резиденція митрополитів Буковини та Далмації, є неймовірно красивим пам’ятником архітектуру та у 2011 році включений до Світової спадщини ЮНЕСКО.
emoji-100045. Корпоративна вечірка
Вдалий відпочинок є запорукою продуктивності праці та хороших результатів усіх успішних людей. Саме тому, оргкомітетом заходу організовується незбутній тематичний вечір. На Вас чекають надзвичайно веселі розваги та конкурси, чудова компанія та море позитивних вражень.
emoji-100046. Місто та дати проведення
Осінні Чернівці – це одне з найпрекрасніших міст для прогулянок та екскурсій. Враховуючи те, що організатори ставлять за мету не тільки освітні завдання, але й завдання організувати культурне дозвілля, то дана Школа – це твій шанс ознайомитися з цим казковим містом.
emoji-100047. Цікаві бонуси
Окрім цікавих лекцій та спілкування зі спікерами, на учасників чекають цікаві бонуси. Одним з таких бонусів є проведення безкоштовної для учасників екскурсії з професійним гідом у вже вищезгаданому пам’ятнику архітектури зі світовим ім’ям – у Резиденції митрополитів Буковини та Далмації.
emoji-100048. Цінне спілкування
Відвідавши Школу, ви матимете можливість не лише послухати провідних юристів країни, але й поспілкуватися з ними віч-на-віч: запитати думку з приводу питання, яке Вас цікавить та навіть подискутувати на актуальну тему Заходу.
emoji-100049. «Сервіс турботи»
Саме таким словом можна описати взаємодію оргкомітету та учасників заходу. Окрім організації самих лекцій, організатори беруть на себе повну турботу про учасників, а саме вони готові зустріти вас у місті прибуття і доставити до місця проведення, забезпечують проживанням, організовують дозвілля та готові у будь-який момент прийти на допомогу.
emoji-1000410. Учасники
Окрім вищезгаданих плюсів, є ще один великий плюс даного заходу – це його учасники. Адже Школа збирає на два дні талановитих слухачів зі свієї куточки України. Тому це прекрасна можливість збільшити свою мережу контактів, завести нові корисні знайомства та нових друзів.

emoji-10004emoji-10004+11. Бонус-причина: особлива атмосфера.

emoji-9203Не зволікай, реєструйся : goo.gl/OpY72c
Залишилося всього 7 днів до кінця реєстрації.

0ingyrumsai