Студентське наукове життя

16 листопада 2016 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  відбулося чергове засідання наукового гуртка з «Адміністративного права». В ньому взяли участь студенти 2 та 3 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету. На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів 311 групи факультету, а саме:

Бойкова Володимира Валерійовича, який ознайомив присутніх із темою «Адміністративні послуги в об’єднаних територіальних громадах»;

Бейко Алли Віталіївни, котра розкрила зміст теми «Німецька доктрина адміністративного права та її роль у формуванні національного адміністративного права України»;

Йолохової Ольги Анатоліївни, яка ознайомила учасників гуртка з темою «Адміністративно-правові аспекти екстрадиції».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні представлених доповідей, що свідчить про ґрунтовність зроблених доповідей та жвавий інтерес студентів до важливих питань, які виникають під час вивчення курсу «Адміністративного права». Дискусія на гуртку з приводу піднятих у доповідях питань тривала майже впродовж трьох годин.