Відбулось чергове засідання гуртка з “Адміністративного права”

30 листопада 2016 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося чергове засідання наукового гуртка з «Адміністративного права». В ньому взяли участь студенти 2, 3 та 6 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету.

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів юридичного факультету, а саме:

Бзовик Іван ознайомив присутніх із темою «Адміністративно-правовий аспект незаконного вилову риби»;

Сичов Богдан розкрив зміст теми «Англо-американська система електронного урядування: переваги та недоліки»;

Войчук Анастасія ознайомила учасників гуртка з темою «Становлення поліцейського права».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні представлених доповідей та жвавий інтерес студентів до важливих питань, які виникають під час вивчення курсу «Адміністративного права». Яскравим підтвердженням останнього виявився той факт, що дискусія щодо піднятих питань тривала більше 3-х годин.