Студентка юридичного факультету Ганна Ільчук взяла участь у конференції «Жінки – це 50% успіху України»

Студента юридичного факультету Ганна Ільчук під керівництвом викладача кафедри публічного права Ковбаса Ігоря Васильовича взяла участь у Всеукраїнській конференції «Жінки – це 50% успіху України», що відбулася 5 грудня 2016 року у місті Вінниця.

Дана конференція проведена в рамках реалізації соціального проекту, спрямованого на активізацію та підтримку жінок в громадському та політичному житті, врівноваження представництва жінок та чоловіків на ключових позиціях заради пришвидшення створення справді європейської моделі суспільства.

Україна, яка твердо заявила про свій європейський вибір, займає передостаннє місце з 58-ми країн-членів ОБСЄ за рівнем політичної участі жінок. За кількістю жінок у парламенті ми далеко позаду багатьох країн Азії та Арабського світу (за даними Міжпарламентського Союзу). Нові обличчя, нові підходи, нові ідеї та рішення – цього як ніколи потребує наша країна, що опинилася перед такими викликами, як майже зруйнована економіка, корумпована система врядування та зовнішня агресія проти України.

Жінки на рівні з чоловіками страждають від війни, економічної кризи та корупції і мають потенціал сприяти процесам встановлення миру, відбудови та реформування країни. Відкладати питання рівноправної участі жінок у прийнятті рішень означає відкладати реформи, втрачати величезний потенціал.

Ініціатором проекту є Національний Демократичний Інститут, який є неприбутковою, неурядовою організацією, яка не пов’язана з жодною політичною силою. Метою НДІ є сприяння зміцненню демократичних інституцій у всьому світі завдяки більш активній участі громадян. Проект фінансує Уряд Швеції – країни, що забезпечила рівне представництво жінок і чоловіків практично в усіх сферах та стабільно входить до топ-10 рейтингу гендерної рівності та індексу людського розвитку.