Тиждень права-2016: студенти відвідали Центр обслуговування платників Чернівеьцкої ОДПІ

В рамках Всеукраїнського тижня права чернівецькі податківці організували екскурсію в Центрі обслуговування платників податків для студентів четвертого курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Молодь мала змогу побачити, як надаються послуги платникам. Для відвідувачів Центру створені комфортні та зручні умови: тепла затишна зала, у наявності інформаційні стенди, зразки документів, нормативні документи, комп’ютери, під’єднані до мережі Інтернет, безкоштовний Wi-Fi та інші електронні сервіси від ДФС, завдяки чому процес отримання різних адміністративних послуг відбувається максимально спрощено та оперативно.

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного права Дмитро Костя на собі випробував простоту електронних сервісів ДФС та, одразу ж під час екскурсії, безкоштовно оформив ключ електронного цифрового підпису.

Такі заходи для молоді податківці проводять регулярно. Приємно, що вони приносять реальну користь як студентам, так і податківцям, і дуже часто перетворюються на довірчі бесіди, що сприяє вихованню податкової культури, застосовуванню податкових знань у повсякденному житті.

Наприкінці заходу майбутні юристи отримали вичерпні відповіді на всі запитання, зокрема, в частині електронного адміністрування сплати податків та зборів. Дуже важливим результатом цієї зустрічі є усвідомлення молоддю того, що заможною може бути лише те суспільство, в якому сплата податків є нормою життя для кожного громадянина.

Студенти юридичного факультету висловлють щиру подяку за організовану екскурсію начальнику інформаційно-комунікаційного відділу ДПІ у м.Чернівцях Наталії Миколаївні Бальон.

За матеріалами “Буковинської правди” та  відділу організації роботи Чернівецької ОДПІ.