Грудневе засідання гуртка з “Адміністративного права”

14 грудня 2016 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося чергове засідання наукового гуртка з «Адміністративного права». В ньому взяли участь студенти 2, 3 та 6 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету.

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів юридичного факультету, а саме:

Петрів Дарина ознайомила присутніх із темою «Громадський контроль за діяльністю органів публічної адміністрації»;

Винничук Олександра розкрила зміст теми «Адміністративно-правові аспекти інституту екстрадиції»;

Ільчук Анна ознайомила учасників гуртка з темою «Адміністративна відповідальність посадових осіб»;

Каменщик Дмитро розкрив суть теми «Азійська система електронного урядування, як одна з найкращих систем у світі: переваги й недоліки».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні представлених доповідей, що свідчить про їх ґрунтовність та жвавий інтерес студентів до важливих питань, які виникають під час вивчення курсу «Адміністративного права». Яскравим підтвердженням останнього виявився той факт, що дискусія щодо піднятих у доповідях питань тривала більше 3-х годин.