Антикорупційний семінар на тему “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”

14 грудня в Українському  Народному Домі в Чернівцях проходив антикорупційний семінар Руху ЧЕСНО в рамках кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд! на тему “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю”. В участі у семінарі  взяли участь викладачі кафедри публічного права Сергій Боднар, Ігор Ковбас, Андрій Худик та студенти юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Під час заходу учасники мали нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав. Семінар провели регіональні координатори кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!, учасники антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. На антикорупційному семінарі учасники дізнались про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.