Представники кафедри публічного права взяли участь у спотереженні за процесом місцевих виборів

7 жовтня 2016 р., Центральна виборча комісія оголосила про призначення на 18 грудня 2016 року у 143 об’єднаних територіальних громадах перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних, міських голів. Виборчий процес у цих громадах стартував  29 жовтня 2016р. Вибори проходили у 76 сільських, 46 селищних та 21 міській ОТГ.

Громадською організацією “Комітет виборців України” було запрошено викладачів кафедри публічного права Сергія Боднара, Ігора Ковбаса, Андрія Худика, а також студентів Сергія Лукянчука та Крістіна Постолатія щодо здійснення громадського моніторингу за діяльністю Дільничних виборчих комісій у Сторожинецькому та Вижницькому районах в якості  спостерігачів.