Позачергове засідання студентського гуртка з адміністративного права

21 грудня 2016 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося позачергове грудневе засідання наукового гуртка з «Адміністративного права». В ньому взяли участь студенти 2, 3, та 6 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету.

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів юридичного факультету, а саме:

Скулеба Аліна ознайомила присутніх із темою «Адміністративна відповідальність вагітних жінок»;

Лось Антон розкрив зміст теми «Правова природа адміністративної послуги»;

Слушна Єлизавета ознайомила присутніх із темою «Адміністративна відповідальність неповнолітніх»;

Сливка Вадим та Хмельницький Богдан розкрили суть теми «Публічний менеджмент в системі публічного управління»;

Кулаш Богдана ознайомила присутніх із темою «Адміністративна відповідальність спеціальних суб’єктів».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні представлених доповідей, що свідчить про їх ґрунтовність та жвавий інтерес студентів до важливих питань, які виникають під час вивчення курсу «Адміністративного права».