Ірина Романюк взяла участь у тренінгу «Розвиток інституційної спроможності асоціації юридичних клінік»

Керівник юридичної клініки юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Ірина Романюк взяла участь в Тренінгу з посилення інституційного розвитку юридичних клінік, що проходив в м. Острог з 3-5 березня 2017 року, організований Асоціацією юридичних клінік України у партнерстві та за підтримки Української Фундації правової допомоги, Міжнародного Фонду «Відродження», Програми USAID «Нове правосуддя»  та Координатора проектів  ОБСЄ в Україні.

Досвідчені тренери Олександра Бакланова та Марина Говорухіна під час тренінгу навчали оновам розвитку управлінських навичок керівників юридичних клінік, внутрішній комунікації та розвитку бренду.

За результатами Тренінгу усі учасники отримали відповідні сертифікати.