Студенти відвідали ЦНАП Чернівецької міської ради

23 березня студенти другого курсу разом з доцентом кафедри публічного права Ковбасом Ігорем Васильовичем в рамках вивчення спецкурсу вільного вибору “Адміністративно-сервісне право” відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради.

В ході даного заходу студентів було ознайомлено з основними завданнями та функціями ЦНАПу та  переліком адміністративних послуг, що надаються. Студенти дізнались, що  Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) – це місце спілкування влади і громади, де можна одержати будь-яку інформацію, консультацію чи послугу з відповідними побутовими умовами, компетентним і приязним персоналом.

Основними завданнями Центру є:

1) організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2) спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3) забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

Студенти переконались, що  при зверненні до Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради працює система електронної черги, талон на обслуговування можна отримати у приміщенні ЦНАП. Прийом документів  здійснюється згідно затвердженого Переліку адміністративних послуг. У ЦНАП Чернівецької міської ради надається 176 адміністративних та документів дозвільного характеру.