Березневе засідання наукового гуртка з «Адміністративного права»

29 березня 2017 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося чергове засідання наукового гуртка з «Адміністративного права». В ньому взяли участь студенти 2, 3 та 6 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету.

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів юридичного факультету, а саме:

Вуйда Василь ознайомив присутніх із темою «Адміністративно-правовий аспект екстрадиції»;

Рипчук Олена розкрила зміст теми «Еволюція становлення європейських принципів місцевого самоврядування»;

Карча Марина ознайомила присутніх із темою «Адміністративна відповідальність за порушення у сфері земельного права»;

Малиш Мар’яна розкрила суть теми «Участь свідків в адміністративному процесі»;

Висоцький Андрій ознайомив присутніх із темою «Адміністративна відповідальність футбольних фанатів».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні представлених доповідей, що свідчить про їх ґрунтовність та жвавий інтерес студентів до важливих питань, які виникають під час вивчення курсу «Адміністративного права».