Квітневе засідання гуртка з адміністративного права

20 квітня 2017 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося чергове засідання наукового гуртка з «Адміністративного права». В ньому взяли участь студенти 2, 3 та 6 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету.

На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів юридичного факультету, а саме:

Масник Тетяна ознайомила присутніх із темою «Медіація у вирішенні публічно-правових спорів»;

Волколуп Юлія розкрила зміст теми «Публічне адміністрування у сфері земельних відносин»;

Адамко Ірина ознайомила присутніх із темою «Щодо адміністративно-правового статусу Військово-цивільних адміністрацій»;

Шпунярська Наталія розкрила суть теми «Адміністративно-правовий статус ВПО»;

Будяк Юлія ознайомила присутніх із темою «Адміністративно-правовий статус центрів обслуговування платників».

Члени гуртка взяли активну участь в обговоренні представлених доповідей, що свідчить про їх ґрунтовність та жвавий інтерес студентів до важливих питань, які виникають під час вивчення курсу «Адміністративного права».