Навчальні дисципліни

Назва дисципліни
Викладач
Навчальна програма (укр.)
Навчальна програма (англ.)
1 КУРС
Антидискримінаційне право
(I семестр) – вибіркова дисципліна
Крайній Павло Іванович
Законодавчий процес (практикум)
(I семестр) – вибіркова дисципліна
Войцеховський Нікола Вінцентійович
Виборчі технології і право
(II семестр) – вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
Конституційна юстиція
(II семестр) – вибіркова дисципліна
Білоскурська Олена Валеріївна
Конституційне право України
(II семестр)
Білоскурська Олена Валеріївна
2 КУРС
Адміністративне право України
(IIІ семестр)
Федорук Наталія Сергіївна,
Вдовічен Віталій Анатолійович,
Ковбас Ігор Васильович
Екологічне право України
(IIІ семестр)
Струтинська-Струк Людмила Владиславівна
Конституційний захист прав особи
(IIІ семестр) – вибіркова дисципліна
Білоскурська Олена Валеріївна
Поліцейське право
(IIІ семестр) – вибіркова дисципліна
Федорук Наталія Сергіївна
Право об’єднаних територіальних громад
(IIІ семестр) – вибіркова дисципліна
Ковбас Ігор Васильович
Публічно-правові реєстраційні процедури
(IIІ семестр) – вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Адміністративно-господарське право
(IV семестр) – вибіркова дисципліна
Ковбас Ігор Васильович
Адміністративна відповідальність
(ІV семестр)
Вдовічен Віталій Анатолійович
Децентралізація публічної влади в Україні
(IV семестр) – вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
3 КУРС
Екологічне право України
(IIІ семестр) – скорочена форма навчання
Струтинська-Струк Людмила Владиславівна
Інформаційне право України
(V семестр)
Вакарюк Людмила Василівна
Інформаційне право України
(V семестр) – БДФЕУ
Вакарюк Людмила Василівна
Бюджетне право України
(VI семестр)
Бабін Ігор Іванович
Земельне право України
(VI семестр)
Сидор Вікторія Дмитрівна
Конституційне право України
(I семестр) – скорочена форма
Білоскурська Олена Валеріївна
Податкове право України
(VI семестр)
Бабін Ігор Іванович
Фінансове право України
(VI семестр)
Гаврилюк Руслана Олександрівна
4 КУРС
Актуальні проблеми адміністративного права
(VII семестр) – вибіркова дисципліна
Федорук Наталія Сергівна,
Вакарюк Людмила Василівна
Актуальні проблеми конституційного права України
(VII семестр)
Білоскурська Олена Валеріївна,
Боднар Сергій Богданович
Фінансове право України
(ІІІ семестр) – скорочена форма
Костя Дмитро Вікторович
Адміністративне право України
(VIII семестр) – БДФЕУ
Федорук Наталія Сергіївна,
Вдовічен Віталій Анатолійович,
Ковбас Ігор Васильович
Митне право
(VIII семестр) – БДФЕУ
Романюк Ірина Ігорівна
5 КУРС
Адміністрування податків
(ІХ семестр) – вибіркова дисципліна
Ковбас Ігор Васильович
Актуальні проблеми бюджетного права України
(ІХ семестр) – вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Банківське право
(IХ семестр) – вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
Верховенство права
(IХ семестр)
Пацурківський Петро Станіславович,
Гаврилюк Руслана Олександрівна
Культура тлумачення правових текстів
(IХ семестр) – вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Нотаріальне право
(IХ семестр) – вибіркова дисципліна
Романюк Ірина Ігорівна
Європейські стандарти публічного права
(IХ семестр)
Гаврилюк Руслана Олександрівна
Судове фінансове право
(IХ семестр) – вибіркова дисципліна
Костя Дмитро Вікторович,
Савкіна Олена Віталіївна
Актуальні проблеми податкового права України
(Х семестр) – вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Валютне право
(Х семестр)
Вакарюк Людмила Василівна
Емісійне право
(Х семестр) – вибіркова дисципліна
Вакарюк Людмила Василівна
Митне право
(Х семестр)
Вдовічен Віталій Анатолійович
Податкове право ЄС
(X семестр) – вибіркова дисципліна
Костя Дмитро Вікторович
Право людини на податки
(Х семестр)
Гаврилюк Руслана Олександрівна
Презумпції та фікції у податковому праві
(Х семестр) – вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Публічне адміністрування та публічна адміністрація
(Х семестр) – вибіркова дисципліна
Ковбас Ігор Васильович
Філософія фінансового права
(Х семестр)
Пацурківський Петро Станіславович,
Гаврилюк Руслана Олександрівна
6 КУРС
Антикорупційна культура публічного службовця
(ХI семестр) – вибіркова дисципліна
Федорук Наталія Сергіївна
Правові засади податкової оптимізації
(ХІ семестр) – вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Фінансово-правова відповідальність
(ХI семестр) – вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович