Буковинський Центр Медіації гостював у Львові

13 червня 2018 року четверо представників Буковинського Центру Медіації – Руслана Гаврилюк, сертифікований медіатор, завідувач кафедри публічного права ЧНУ ім. Юрія Федьковича, Оксана Меленко, сертифікований медіатор, заступник декана юридичного факультету з навчально-методичної роботи, доцент кафедри юридичної психології, Дмитро Костя, завідувач Лабораторії медіації, переговорів та арбітражу, та Людмила Костя, аспірант кафедри публічного права – взяли участь у надзвичайному цікавому заході – майстер-класі із сімейної медіації Миколи Хотяновича. Пан Микола є практикуючим медіатором з Білорусі, фахівцем у галузі бізнес-медіації та альтернативного врегулювання сімейних конфліктів. Під час майстер-класу його учасники мали можливість ознайомитись із основними техніками та інструментами проведення медіації в складних сімейних спорах, із високим рівнем конфліктності та емоційної напруженості.
Родзинкою заходу стала демонстрація відео окремих реальних кейсів з вирішення сімейних спорів, а також презентація повісті “Черная быль” за авторством Миколи Хотяновича, яку він подарував найактивнішим учасникам майстер-класу, зокрема, Оксані Меленко із Чернівців.
Висловлюємо щиру вдячність Миколі Хотяновичу за поширення свого досвіду, рекомендації та цінні поради, а також організаторам заходу, представникам Львівського Центру Медіації – Анні Лиско і Світлані Ільницькій, за чудовий та з користю проведений вечір!