Cтуденти юридичного факультету долучилися до І Регіональної школи земельного права та агробізнесу

29 вересня 2018 року студенти юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь у роботі І Регіональної школи земельного права та агробізнесу (м. Тернопіль).

На заході було обговорено ряд актуальних питань, зокрема: правове регулювання земельного банку, особливості державної реєстрації права власності та інших речових прав на земельну ділянку, способи захисту прав на землю, правове регулювання відшкодування шкоди землевласникам та землекористувачам, особливості укладання договорів оренди землі  та багато іншого.

В ролі спікерів серед інших виступили:

• Володимир Макух – директор Zenith Expert;
  • Віктор Мартинюк – Заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області;
  • Володимир Гевко – суддя Господарського суду Тернопільської області;
  • Андрій Кукурудза – заступник начальника управління – начальник відділу здійснення державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Катерина Козмуляк,
асистент кафедри публічного права, кандидат юридичних наук
E-mail: k.kozmulyak@chnu.edu.ua