Курс вільного вибору «Право на мирні зібрання» – теорія & практика !

«Відрізнити мирне зібрання від масового заходу, зрозуміти особливості комунікації під час проведення мирного зібрання, визначити ступінь можливої загрози громадському порядку під час пікету чи мітингу» – цьому важко навчитися в аудиторії. Ми вчимося по-новому ! Після належної теоретичної підготовки ідемо практикуватися. Студенти 2-го та 3-го курсів, вивчаючи курс вільного вибору «Право на мирні зібрання» разом з викладачем, асистентом кафедри публічного права Лідією Нестеренко, долучилися до святкування Дня Європи в Чернівцях 19 травня 2018 р.!

Насправді, такий нетрадиційний формат проведення заняття дозволив зрозуміти особливості налагодження контакту з дорослими і дітьми, задоволеними і позитивно налаштованими, та готовими до дискусії учасниками під час організації та проведення мирного зібрання.

Оскільки в цей день в Чернівцях відбулося багато подій, студенти мали можливість побачити та практично взяти участь в різноманітних заходах. В кінці отримали завдання на наступне заняття: проаналізувати всі заходи, та визначити, на які з них поширюється законодавство про мирні зібрання. Тепер ми знаємо як реалізувати своє право. До заліку готові !