Навчальні дисципліни

Назва дисципліни
Викладач
 Програма  дисципліни 
1 КУРС
Адміністративне право України
обов’язкова дисципліна
Федорук Наталія Сергіївна,
Вдовічен Віталій Анатолійович,
Ковбас Ігор Васильович
Конституційне право
обов’язкова дисципліна
Білоскурська Олена Валеріївна,
Подорожна Тетяна Станіславівна
Конституційне право України
обов’язкова дисципліна
(Спеціальність 293 Міжнародне право)
Подорожна Тетяна Станіславівна
Правова статистика
вибіркова дисципліна
Вдовічена Лідія Іванівна
Правоохоронна діяльність
вибіркова дисципліна
Ковбас Ігор Васильович
Природне право
вибіркова дисципліна
Гаврилюк Руслана Олександрівна,
Боднар Сергій Богданович
Конституційний захист прав людини
вибіркова дисципліна
Білоскурська Олена Валеріївна
2 КУРС
Адміністративне право України
обов’язкова дисципліна
Федорук Наталія Сергіївна,
Вдовічен Віталій Анатолійович,
Ковбас Ігор Васильович
Адміністративне право України
обов’язкова дисципліна
(Спеціальність 293 Міжнародне право)
Федорук Наталія Сергіївна,
Вдовічен Віталій Анатолійович,
Ковбас Ігор Васильович
Екологічне та земельне право
обов’язкова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Адміністративно-правові процедури
вибіркова дисципліна
Боднар Сергій Богданович
Захист прав споживачів
вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
Земельне право
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Конституційна скарга
вибіркова дисципліна
Подорожна Тетяна Станіславівна
Поліцейське право
вибіркова дисципліна
Волчек Інна Іванівна
Правові форми екологічного контролю
вибіркова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Право на мирні зібрання
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Право на самоорганізацію населення
вибіркова дисципліна
Боднар Сергій Богданович
Процедура видачі свідоцтв
вибіркова дисципліна
Крайній Павло Іванович
Реєстраційні процедури
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Юридична відповідальність за екологічним законодавством
вибіркова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
3 КУРС
Адміністративне право України
обов’язкова дисципліна
(скорочена форма навчання)
Федорук Наталія Сергіївна,
Вдовічен Віталій Анатолійович,
Ковбас Ігор Васильович
Конституційне право
обов’язкова дисципліна
(скорочена форма навчання)
Білоскурська Олена Валеріївна
Фінансове право України
обов’язкова дисципліна
Гаврилюк Руслана Олександрівна
Адміністративна відповідальність
вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
Децентралізація публічної влади в Україні
вибіркова дисципліна
Боднар Сергій Богданович,
Худик Андрій Мирославович
Земельне право
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Муніципальне право
вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
Право на мирні зібрання
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Правові форми екологічного контролю
вибіркова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Публічна служба
вибіркова дисципліна
Федорчук Марина Дмитрівна
Реєстраційні процедури
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Судова практика вирішення виборчих спорів
вибіркова дисципліна
Боднар Сергій Богданович,
Худик Андрій Мирославович
Судова практика вирішення спорів щодо встановлення місцевих податків та зборів
вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
Фінансово-правова відповідальність
вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
Юридична відповідальність за екологічним законодавством
вибіркова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
4 КУРС
Екологічне та земельне право
обов’язкова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Земельне право
обов’язкова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Банківське право
вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
Валютне право
вибіркова дисципліна
Вакарюк Людмила Василівна
Виконавче провадження
вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
Митне право
вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
Податкове право
вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
Право публічного врядування
вибіркова дисципліна
Ковбас Ігор Васильович
Публічна інформація та електронне урядування
вибіркова дисципліна
Вакарюк Людмила Василівна
5 КУРС
Магістерська освітньо-кваліфікаційна програма “Нотаріат”
Верховенство права: методологія та методика застосування
обов’язкова дисципліна
Пацурківський Петро Станіславович,
Гаврилюк Руслана Олександрівна
Міжнародні стандарти нотаріату
обов’язкова дисципліна
Подорожна Тетяна Станіславівна
Заходи з охорони майна
вибіркова дисципліна
Федорчук Марина Дмитрівна
Медіація в діяльності нотаріуса
вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Нотаріальна таємниця та гарантії нотаріальної діяльності
вибіркова дисципліна
Білоскурська Олена Валеріївна
Нотаріальний захист житлових прав
вибіркова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Нотаріальний захист земельних прав
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Нотаріальний процес
вибіркова дисципліна
Ковбас Ігор Васильович
Нотаріальний процес у спадковому праві: практикум
вибіркова дисципліна
Федорчук Марина Дмитрівна
Нотаріус як державний реєстратор: практикум
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Оподаткування в нотаріальній діяльності
вибіркова дисципліна
Вакарюк Людмила Василівна
Процедура оформлення спадщини
вибіркова дисципліна
Войцеховський Нікола Вінцентійович
Фінансовий моніторинг у нотаріальній діяльності
вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
Юридична відповідальність нотаріуса
вибіркова дисципліна
Подорожна Тетяна Станіславівна
Магістерська освітньо-кваліфікаційна програма “Професійний медіатор”
Верховенство права: методологія та методика застосування
обов’язкова дисципліна
Пацурківський Петро Станіславович,
Гаврилюк Руслана Олександрівна
Медіаційні принципи та процедури
обов’язкова дисципліна
Костя Дмитро Вікторович
Альтернативне вирішення спорів із споживачами
вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович
Бізнес-медіація та переговори
вибіркова дисципліна
Войцеховський Нікола Вінцентійович
Відновне правосуддя
вибіркова дисципліна
Костя Дмитро Вікторович
Медіатор як професія
вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Медіація в господарських спорах
вибіркова дисципліна
Костя Дмитро Вікторович
Медіація в екологічних спорах
вибіркова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Медіація в сімейних спорах
вибіркова дисципліна
Процьків Наталія Миколаївна,
Тютюн Ольга Володимирівна
Медіація у земельних спорах
вибіркова дисципліна
Нестеренко Лідія Борисівна
Медіація у податково-правових спорах
вибіркова дисципліна
Худик Андрій Мирославович,
Тютюн Ольга Володимирівна
Медіація у приватних спорах
вибіркова дисципліна
Козмуляк Катерина Андріївна
Медіація у публічних спорах
вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
Медіація у цивільних спорах
вибіркова дисципліна
Процьків Наталія Миколаївна
Міжнародний комерційний арбітраж
вибіркова дисципліна
Вакарюк Людмила Василівна
Моделі медіації
вибіркова дисципліна
Бабін Ігор Іванович
Стратегія і тактика медіаційних переговорів
вибіркова дисципліна
Боднар Сергій Богданович
Юридична конфліктологія
вибіркова дисципліна
Вдовічен Віталій Анатолійович
On-line вирішення спорів
вибіркова дисципліна
Білоскурська Олена Валеріївна
6 КУРС
Антикорупційна культура публічного службовця
вибіркова дисципліна
Федорук Наталія Сергіївна,
Крайній Павло Іванович
Податкове право ЄС
вибіркова дисципліна
Костя Дмитро Вікторович
Публічна інформація та електронне урядування
вибіркова дисципліна
Вакарюк Людмила Василівна
Судове фінансове право
вибіркова дисципліна
Савкіна Олена Віталіївна
Інші факультети, інститути
Адміністративне право
обов’язкова дисципліна
(3 курс, географічний факультет)
Вдовічен Віталій Анатолійович
Адміністративне право
обов’язкова дисципліна
(3 курс, економічний факультет)
Ковбас Ігор Васильович
Право в публічному управлінні
обов’язкова дисципліна
(філософсько-теологічний факультет)
Ковбас Ігор Васильович
Природоохоронне законодавство та екологічне право
обов’язкова дисципліна
(3 курс, інститут біології, хімії та біоресурсів)
Козмуляк Катерина Андріївна