Відбулося чергове засідання гуртка з екологічного та земельного права

У середу, 17 жовтня 2018 року, відбулося друге засідання гуртка з екологічного та земельного права.

На засіданні обговорювались питання щодо охорони навколишнього середовища, було запропоновано безліч тем, за якими студенти будуть готувати наукові повідомлення для виступу на засіданнях гуртка, а також тези для участі у конференціях.

Найбільший інтерес викликали наступні напрями: гуманістичний підхід до розуміння тварин як особливих суб’єктів, а не об’єктів екологічного права; екологічне страхування; оцінка впливу на довкілля; правова охорона клімату; поводження з відходами та небезпечними речовинами; набуття прав на землю; зміна цільового призначення земель тощо.

Також на засіданні студенти поділилися враженнями від І Регіональної школи земельного права та агробізнесу (м. Тернопіль).

Катерина Козмуляк,
асистент кафедри публічного права, кандидат юридичних наук
E-mail: k.kozmulyak@chnu.edu.ua

Лідія Нестеренко,