Відбулося організаційне засідання наукового гуртка “Адміністративне право”

19 вересня 2018 року на кафедрі публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулося організаційне засідання наукового гуртка «Адміністративне право». У ньому взяли участь студенти 2 – 6 курсів факультету, а також студенти юридичного коледжу університету.

На засіданні викладачі кафедри публічного права Ігор Васильович Ковбас та Павло Іванович Крайній розповіли студентам про членство у гуртку, пояснили у який спосіб оформлювати свої доповіді, деталізували вимоги до виступу та разом зі студентами узгодили подальший графік роботи наукового гуртка.

Також на засіданні було обрано керівника гуртка. Ним стала студентка 3-го курсу юридичного факультету Ірина Лазарюк.