Відбувся практичний майстер-клас із підвищення кваліфікації та практичних аспектів діяльності медіатора

В залі Вченої ради юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича 4 вересня 2018 року відомим білоруським медіатором Миколою Хотяновичем було проведено практичний майстер-клас із підвищення кваліфікації та практичних аспектів діяльності медіатора.

Приємно, що слухацька аудиторія включала в себе викладачів юридичного факультету, студентів, а також юристів-практиків, які прагнуть розширювати горизонти власного практичного досвіду та застосовувати медіаційні процедури в реальних життєвих ситуаціях.

Під час заходу присутнім представлено детальні алгоритми роботи медіатора, в тому числі у спорах в галузі будівництва, нерухомості, земельних відносин, комерційних та корпоративних конфліктах, спорах із споживачами, а також сімейну медіацію.

Не дивлячись на новизну інституту медіації в Україні, а також для кращого розуміння окремих процедурних аспектів медіації, продемонстровано цікаві відео реальних кейсів з медіативного врегулювання спорів між реальними сторонами конфлікту, в яких доповідач брав безпосередню участь.

Вказане вище дозволяло слухачам задавати питання та вести плідне обговорення окремих сторін діяльності медіатора, його поведінки зі сторонами конфлікту, тактики проведення медіаційних процедур.

До слова,  Микола Хотянович – медіатор Центру медіації та переговорів (м. Гродно, Республіка Білорусь). Спеціалізація Миколи Хотяновича – медіація спорів в галузі будівництва, нерухомості, земельних відносин, комерційні та корпоративні конфлікти, спори із споживачами, а також сімейна медіація. Пан Микола Хотянович є сертифікованим медіатором з 2015 року. На його рахунку більше 150 успішних медіацій. Двічі визнавався “Кращим медіатором року” в Білорусії (у 2016 та 2017 роках). Є автором численних майстер-класів та тренінгів з практичної сімейної та бізнес-медіації, які підготовлені на основі його ж особистого досвіду у сфері альтернативного вирішення конфліктів.