Викладачі юридичного факультету відвідали університет м. Кошице (Словаччина) в рамках програми Еразмус+

Доценти юридичного факультету Оксана Кіріяк та Дмитро Костя в період з 23 по 29 жовтня 2016 року відвідали Університет Павла Йозефа Шафарика у Кошице (Словацька Республіка) в рамках “Еразмус+” – програми Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи та мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Під час візиту наші викладачі прочитали для студентів правничої школи Університету в Кошице невеликі англомовні лекційні курси із своїх навчальних дисциплін.

Зокрема, доцент кафедри приватного права Оксана Кіріяк ознайомила студентів із основними проблемами теорії зобов’язань: “Виконання зобов’язань”, “Зобов’язання в римському праві”, “Форми виконання зобов’язань” та “Принципи Європейського контрактного права”.

Доцент кафедри публічного права Дмитро Костя до уваги майбутніх словацьких правників запропонував цикл із чотирьох лекцій, присвячених питанням податкового права Європейського Союзу: “Поняття та принципи податкового права ЄС”, “Ключові проблеми гармонізації корпоративного оподаткування в ЄС. Єдина консолідована база корпоративного оподаткування”, “Доктрина Європейського Суду Справедливості у сфері корпоративного оподаткування” та “Політика ЄС щодо уникнення корпоративного оподаткування: на порозі змін”.

Також викладачі отримали чудову можливість взяти участь в роботі Щорічного міжнародного симпозіуму “Право-Бізнес-Економіка”, який був організований кафедрою господарського права правничої школи Кошицького університету та проходив в мальовничому куточку Словаччини – містечку Штербске Плесо, що знаходиться на березі однойменного високогірного озера у Високих Татрах.

Сподіваємось, що такого роду академічні контакти, а також наукова співпраця між нашим юридичним факультетом та юридичними вишами Словаччини й інших країн Європейського Союзу незабаром стануть повсякденною практикою.